GCL

KURUMSAL

ANA SAYFA / KURUMSAL / GCL

GCL, elektronik atık işleme ve değerli metallerin geri kazanımı konularında uzmanlaşmış uluslararası bir şirketler grubudur.


Grubun ana şirketi olan GCL Geri Kazanım 2014 yılında, Türkiye'deki elektronik atık problemine karşı çevreye duyarlı çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. 2014’de 15 kişilik bir kadro ile işe başlayan GCL, 8 yıl gibi kısa bir sürede 14 ülkede kurduğu tesisleri, toplama merkezleri ve 500 e yakın çalışanıyla elektronik atık geri dönüşümü sektörünün sadece Türkiye’de değil, dünyada da önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

Sektörde 15 yılı aşan bilgi birikimine sahip teknik ve idari kadro, ülkemizde e-atık geri dönüşüm sektörünün en tecrübeli ekibidir. GCL Türkiye ve yurtdışında bulunan tesislerinde birçok çeşit elektronik atık ve araç katalizörünü işleyerek istihdama, ekonomiye, çevre ve halk sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Güçlü aile bağlarımız, yoğun kurum içi bilgi paylaşımımız, işine kalpten bağlı çalışanlarımız, piyasada bilinen dürüstlüğümüz ve saygınlığımız en önemli varlıklarımızdır. Geri dönüşüm felsefemiz çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve çevremizi korumak üzerine kurulmuştur. 


HİZMETLERİMİZ


Elektronik Atık Geri Dönüşümü               Katalizör Geri Dönüşümü

Güvenli Veri İmha                                         Geri Alım Programları

Atık Yönetimi ve Danışmanlığı


Rakamlarla GCL


- 3 kıtada ve 14 ülkede 500 den fazla çalışan

- Yılda sadece elektronik atıklardan 450 tondan fazla bakır, 2 ton gümüş ve 400 kg dan  fazla altın geri kazanımı

- Yılda 300 tondan fazla oto katalizörü geri dönüşümü


                       


- Uluslararası lojistik faaliyetleri     

 


- Uluslarası E-Atık Toplama Hizmeti